DF52-10S-0.8H(21)
DF52-10S-0.8H(21)
DF52-10S-0.8H(21)
Numer produktu DigiKey
H125102TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H125102CT-ND - Taśma cięta (CT)
H125102DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF52-10S-0.8H(21)
Opis
CONN SOCKET 10P 0.031 TIN SMD RA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycja Gniazdo Złącze 0,031" (0,80mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty Cyna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF52-10S-0.8H(21) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada z mechanizmem zapadkowym
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Kolor izolacji
Czarne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wysokość izolacji
0,069" (1,75mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Bez wyróżnionej płci
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Element łączący płytkę z kablem/przewodem
Funkcje
Pomyślny wynik próby rozżarzonym drutem, zatrzymywanie lutu
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
100V