DF51K-18DP-2DS(800)
Numer produktu DigiKey
26-DF51K-18DP-2DS(800)-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF51K-18DP-2DS(800)
Opis
CONN HDR 2MM DUAL TIN R/A 18POS
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 18 pozycja 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF51K-18DP-2DS(800) Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,248" (6,30mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba rzędów
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Styl
Napięcie znamionowe
250V~/=