DF51A-16DP-2DSA
Numer produktu DigiKey
H125849-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF51A-16DP-2DSA
Opis
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 16 pozycja 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF51A-16DP-2DSA Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada z mechanizmem zapadkowym
Prod.
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,331" (8,40mm)
Opakowanie
Torba
Typ kształt
Pătrat
Cyna
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba rzędów
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Styl
Napięcie znamionowe
250V