DF51A-12DP-2DSA
Numer produktu DigiKey
H125846-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF51A-12DP-2DSA
Opis
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 12 pozycja 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF51A-12DP-2DSA Modele
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,331" (8,40mm)
Cyna
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Napięcie znamionowe
250V