DF4-26DP-2C
Numer produktu DigiKey
H2607-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF4-26DP-2C
Opis
CONN HSG CRIMP 26POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 Pozycja Obudowa Złącze Czarne Zagniatanie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF4-26DP-2C Modele
Kategoria
Raster boku płytki
0,079" (2,00mm)
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Liczba rzędów
2
Seria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Opakowanie
Torba
Zakończenie kabla
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Funkcje
Styki sprzedawane oddzielnie
Typ złącza
Obudowa
Kolor
Czarne
Liczba pozycji
26
Bazowy numer produktu
Raster kabla
0,079" (2,00mm)