DF3EA-10P-2H(21)
Numer produktu DigiKey
H125319TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H125319CT-ND - Taśma cięta (CT)
H125319DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF3EA-10P-2H(21)
Opis
CONN HEADER SMD R/A 10POS 2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 10 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF3EA-10P-2H(21) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wysokość izolacji
0,220" (5,60mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Liczba pozycji
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Beżowe
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V~