DF3E-11P-2V(21)
Numer produktu DigiKey
H125317TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H125317CT-ND - Taśma cięta (CT)
H125317DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF3E-11P-2V(21)
Opis
CONN HEADER SMD 11POS 2MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 11 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF3E-11P-2V(21) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wysokość izolacji
0,232" (5,90mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Status części
Nieaktualne
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ złącza
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba rzędów
1
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Beżowe
Styl
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V~