DF3AA-14EP-2C
Numer produktu DigiKey
H4063-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF3AA-14EP-2C
Opis
CONN PLUG HSG 14POS 2.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF3AA-14EP-2C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ styku
Wtyk męski
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,079" (2,00mm)