DF3AA-12EP-2C
Numer produktu DigiKey
H4061-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF3AA-12EP-2C
Opis
CONN PLUG HSG 12POS 2.00MM
Szczegółowy opis
12 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF3AA-12EP-2C Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Raster
0,079" (2,00mm)