DF3A-12P-2DSA
Numer produktu DigiKey
H2104-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF3A-12P-2DSA
Opis
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 12 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF3A-12P-2DSA Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,122" (3,10mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,114" (2,90mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,299" (7,60mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,197" (5,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A
Zakończenie
Wciskane, lutowane
Wysokości stosu z matami
5mm