DF33-6S-3.3C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 0
Arkusz danych
6 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Naturalne 0,130" (3,30mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DF33-6S-3.3C
Numer produktu DigiKey
H11661-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF33-6S-3.3C
Opis
CONN RCPT HSG 6POS 3.30MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Naturalne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,130" (3,30mm)