DF30RC-30DP-0.4V(81)
Numer produktu DigiKey
26-DF30RC-30DP-0.4V(81)TR-ND - Taśma i szpula (TR)
26-DF30RC-30DP-0.4V(81)CT-ND - Taśma cięta (CT)
26-DF30RC-30DP-0.4V(81)DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF30RC-30DP-0.4V(81)
Opis
CONN HDR 30POS SMD GOLD
Szczegółowy opis
30 Pozycyjny Złącze Listwa, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF30RC-30DP-0.4V(81) Modele
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Grubość wykończenia styku
2,00µin (0,051µm)
Status części
Aktywny
Wysokości stosu z matami
0,9mm
Typ złącza
Listwa, styki na listwie centralnej
Wysokość nad płytką
0,031" (0,80mm)
Liczba pozycji
30
Bazowy numer produktu
Raster
0,016" (0,40mm)