DF30FC-20DP-0.4V(82)
Numer produktu DigiKey
H3864TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H3864CT-ND - Taśma cięta (CT)
H3864DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF30FC-20DP-0.4V(82)
Opis
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycyjny Złącze Listwa, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Grubość wykończenia styku
2,00µin (0,051µm)
Status części
Aktywny
Wysokości stosu z matami
0,9mm
Typ złącza
Listwa, styki na listwie centralnej
Wysokość nad płytką
0,031" (0,80mm)
Liczba pozycji
20
Bazowy numer produktu
Raster
0,016" (0,40mm)