DF3-15P-2DSA(01)
Numer produktu DigiKey
H3934-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF3-15P-2DSA(01)
Opis
CONN HEADER VERT 15POS 2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 15 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF3-15P-2DSA(01) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,122" (3,10mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,114" (2,90mm)
Opakowanie
Torba
Długość całkowita styku
0,299" (7,60mm)
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,197" (5,00mm)
Typ złącza
Typ kształt
Pătrat
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Liczba pozycji
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A