DF3-14P-2DS(01)
Numer produktu DigiKey
H3919-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF3-14P-2DS(01)
Opis
CONN HEADER R/A 14POS 2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 14 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF3-14P-2DS(01) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,122" (3,10mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,114" (2,90mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,197" (5,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
3A