DF3-10S-2DSA(55)
Numer produktu DigiKey
HR2052-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF3-10S-2DSA(55)
Opis
CONN RCPT 10POS 0.079 GOLD PCB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF3-10S-2DSA(55) Modele
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Prod.
Kolor izolacji
Czarne
Seria
Wysokość izolacji
0,232" (5,90mm)
Opakowanie
Rurka
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Status części
Ostatnio kupiono
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
6,6mm, 7,5mm
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
3A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
30V~