DF22B-3S-7.92C
Numer produktu DigiKey
H123145-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF22B-3S-7.92C
Opis
CONN RCPT HSG 3POS 7.92MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,312" (7,92mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF22B-3S-7.92C Modele
Kategoria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Prod.
Zakończenie styku
Zagniatanie
Seria
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Opakowanie
Torba
Kolor
Białe
Status części
Aktywny
Funkcje
Klucz polaryzujący
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,312" (7,92mm)