DF20F-20DP-1H(77) jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla DF20F-20DP-1H(77) jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DF20F-20DP-1H(77)
Numer produktu DigiKey
DF20F-20DP-1H(77)-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DF20F-20DP-1H(77)
Opis
CONN HEADER 20POS DUAL SMD R/A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 20 pozycja 0,039" (1,00mm)
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF20F-20DP-1H(77) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wysokość izolacji
0,217" (5,51mm)
Seria
Typ kształt
Prostokątne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Nieaktualne
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Liczba pozycji
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Naturalne
Styl
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
100V~