DF1EC-6P-2.5DSA(35)
Numer produktu DigiKey
H125168-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1EC-6P-2.5DSA(35)
Opis
CONN HEADER VERT 6POS 2.5MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 6 pozycja 0,098" (2,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF1EC-6P-2.5DSA(35) Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,425" (10,80mm)
Cyna
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
14,3mm, 15,8mm, 19,8mm