DF1EC-12P-2.5DSA(35)
DF1EC-12P-2.5DSA(35)
DF1EC-12P-2.5DSA(35)
Numer produktu DigiKey
DF1EC-12P-2.5DSA(35)-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1EC-12P-2.5DSA(35)
Opis
CONN HEADER 12POS 2.5MM STR T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 12 pozycja 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1EC-12P-2.5DSA(35) Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,425" (10,80mm)
Opakowanie
Torba
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Naturalne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
14,3mm, 15,8mm, 19,8mm