DF1EA-4EP-2.5C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Molex
W magazynie: 21 245
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
JAE Electronics
W magazynie: 0
4 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Białe 0,098" (2,50mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DF1EA-4EP-2.5C
Numer produktu DigiKey
H3726-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1EA-4EP-2.5C
Opis
CONN PLUG HSG 4POS 2.50MM
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF1EA-4EP-2.5C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Status części
Aktywny
Kolor
Białe
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,098" (2,50mm)