DF1E-4EP-2.5C
Numer produktu DigiKey
H3747-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1E-4EP-2.5C
Opis
CONN PLUG HSG 4POS 2.50MM
Szczegółowy opis
4 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Białe 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1E-4EP-2.5C Modele
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Status części
Aktywny
Kolor
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,098" (2,50mm)