DF1E-12S-2.5C
Numer produktu DigiKey
H3777-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1E-12S-2.5C
Opis
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Szczegółowy opis
12 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1E-12S-2.5C Modele
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,098" (2,50mm)