DF1BZ-7P-2.5DSA
Numer produktu DigiKey
H10987-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1BZ-7P-2.5DSA
Opis
CONN HEADER VERT 7POS 2.5MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 7 pozycja 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1BZ-7P-2.5DSA Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Prod.
Długość całkowita styku
0,417" (10,60mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,374" (9,50mm)
Opakowanie
Torba
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Napięcie znamionowe
250V
Zakończenie
Lutowany
Wysokości stosu z matami
14mm
Typ mocowania
Przeciwsobne
Bazowy numer produktu
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)