DF1BZ-16DP-2.5DS
Numer produktu DigiKey
H11031-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1BZ-16DP-2.5DS
Opis
CONN HEADER R/A 16POS 2.5MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 16 pozycja 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1BZ-16DP-2.5DS Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,130" (3,30mm)
Opakowanie
Taca
Wysokość izolacji
0,339" (8,61mm)
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Napięcie znamionowe
150V