DF1B-8P-2.5DS(01)
Numer produktu DigiKey
H3638-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1B-8P-2.5DS(01)
Opis
CONN HEADER R/A 8POS 2.5MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 8 pozycja 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1B-8P-2.5DS(01) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,224" (5,69mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
1
Funkcje
Żłobek kluczujący
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Kolor izolacji
Białe
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V