DF1B-8DP-2.5DSA(01)
Numer produktu DigiKey
H3668-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1B-8DP-2.5DSA(01)
Opis
CONN HEADER VERT 8POS 2.5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 8 pozycja 0,098" (2,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF1B-8DP-2.5DSA(01) Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,417" (10,60mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,374" (9,50mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Białe
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
14mm