DF1B-36DS-2.5RC
Numer produktu DigiKey
H3825-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1B-36DS-2.5RC
Opis
CONN RCPT HSG 36POS 2.50MM
Szczegółowy opis
36 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1B-36DS-2.5RC Modele
Prod.
Odstęp między rzędami
0,098" (2,50mm)
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Zakończenie styku
Zagniatane, IDC
Status części
Aktywny
Kolor
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,098" (2,50mm)