DF1B-10DES-2.5RC
Numer produktu DigiKey
H3754-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1B-10DES-2.5RC
Opis
CONN RCPT HSG 10POS 2.50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1B-10DES-2.5RC Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,098" (2,50mm)
Prod.
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Seria
Zakończenie styku
Zagniatane, IDC
Typ mocowania
Zacisk blokujący
Status części
Aktywny
Kolor
Białe
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,098" (2,50mm)