DF19-20S-1C
DF19-20S-1C
DF19-20S-1C
Numer produktu DigiKey
H3103-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF19-20S-1C
Opis
CONN PLUG HSG 20POS 1.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Beżowe 0,039" (1,00mm)
Modele EDA/CAD
DF19-20S-1C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Kolor
Beżowe
Status części
Aktywny
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ złącza
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,039" (1,00mm)