DF11GZ-18DP-2V(20)
DF11GZ-18DP-2V(20)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11GZ-18DP-2V(20)
Numer produktu DigiKey
H10266-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11GZ-18DP-2V(20)
Opis
CONN HEADER SMD 18POS 2MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 18 pozycja 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11GZ-18DP-2V(20) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada z mechanizmem zapadkowym
Prod.
Wysokość izolacji
0,283" (7,19mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Rurka
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Status części
Nieaktualne
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Liczba pozycji
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Beżowe
Styl
Prąd znamionowy (A)
2A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
8,2mm, 8,45mm, 9,55mm