DF11-8DS-2R26(05)
Numer produktu DigiKey
H123107-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-8DS-2R26(05)
Opis
CONN RCPT 8POS IDC 26AWG TIN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze IDC Cyna 26 AWG
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF11-8DS-2R26(05) Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie kabla
IDC
Opakowanie
Torba
Typ przewodu
Dyskretny
Status części
Ostatnio kupiono
Przekrój przewodu
26 AWG
Typ złącza
Gniazdo
Funkcje
HDM zamknięty koniec
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku
Cyna
Liczba pozycji
8
Kolor
Czarne
Raster
0,079" (2,00mm)