DF11-30DP-2DS(24)
DF11-30DP-2DS(24)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-30DP-2DS(24)
Numer produktu DigiKey
H10257-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-30DP-2DS(24)
Opis
CONN HEADER R/A 30POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 30 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF11-30DP-2DS(24) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada z mechanizmem zapadkowym
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,118" (3,00mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,197" (5,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
2A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V