DF11-26DS-2C
DF11-26DS-2C
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-26DS-2C
Numer produktu DigiKey
H2261-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-26DS-2C
Opis
CONN RCPT HSG 26POS 2.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11-26DS-2C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
2
Prod.
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Zakończenie styku
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,079" (2,00mm)