DF11-22DS-2DSA(06) jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
JST Sales America Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Sullins Connector Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-22DS-2DSA(06)
Numer produktu DigiKey
H10191-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-22DS-2DSA(06)
Opis
CONN RCPT 22POS 0.079 GOLD PCB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DF11-22DS-2DSA(06) Modele
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Wysokość izolacji
0,244" (6,20mm)
Opakowanie
Taca
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
7,8mm, 8,45mm
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
2A
Napięcie znamionowe
250V
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
0,079" (2,00mm)