DF11-20DS-2DSA(05)
Numer produktu DigiKey
H10176-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-20DS-2DSA(05)
Opis
CONN RCPT 20POS 0.079 TIN PCB
Szczegółowy opis
20 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy Cyna
Modele EDA/CAD
DF11-20DS-2DSA(05) Modele
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
78,7µin (2,00µm)
Wysokość izolacji
0,244" (6,20mm)
Opakowanie
Taca
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
7,8mm, 8,45mm
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
2A
Napięcie znamionowe
250V
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
0,079" (2,00mm)