DF11-14DP-2DS(52)
Numer produktu DigiKey
H2870-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-14DP-2DS(52)
Opis
CONN HEADER R/A 14POS 2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 14 pozycja 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11-14DP-2DS(52) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada z mechanizmem zapadkowym
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,118" (3,00mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,197" (5,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
2A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V