DF1-8S-2.5C
DF1-8S-2.5C
DF1-8S-2.5C
Numer produktu DigiKey
H126030-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1-8S-2.5C
Opis
CONN SOCKET HSG 8POS 2.50MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Brązowe 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1-8S-2.5C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Kolor
Brązowe
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,098" (2,50mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Przestarzałe
Ten produkt nie jest już produkowany.
Alternatywne opcje zakupu
43W magazynie