Ilustracja dla DF1-4S-2.5C jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DF1-4S-2.5C
Numer produktu DigiKey
DF1-4S-2.5C-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1-4S-2.5C
Opis
CONN SOCKET HSG 4POS 2.50MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Brązowe 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1-4S-2.5C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Kolor
Brązowe
Status części
Nieaktualne
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ złącza
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,098" (2,50mm)