DF1-4P-2.5DS(05)
Numer produktu DigiKey
H126019-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1-4P-2.5DS(05)
Opis
CONN HEADER R/A 4POS 2.5MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 4 pozycja 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1-4P-2.5DS(05) Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,236" (6,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kształt
Pătrat
Status części
Nieaktualne
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Brązowe
Osłona
Osłonięte - 1 ściana
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V