Ilustracja dla DF1-12P-2.5DSA(05) jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DF1-12P-2.5DSA(05)
Numer produktu DigiKey
DF1-12P-2.5DSA(05)-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1-12P-2.5DSA(05)
Opis
CONN HEADER VERT 12POS 2.5MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 12 pozycja 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1-12P-2.5DSA(05) Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,394" (10,00mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,295" (7,50mm)
Status części
Nieaktualne
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Osłonięte - 1 ściana
Kolor izolacji
Brązowe
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A
Zakończenie
Lutowany
Napięcie znamionowe
250V