A3D-14DA-2DSE(71) jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 187
14 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A3D-14DA-2DSE(71)
Numer produktu DigiKey
H10925-ND
Producent
Numer produktu producenta
A3D-14DA-2DSE(71)
Opis
CONN RCPT 14POS 0.079 GOLD PCB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A3D-14DA-2DSE(71) Modele
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Prod.
Kolor izolacji
Czarne
Seria
Wysokość izolacji
0,165" (4,20mm)
Opakowanie
Taca
Długość styku - bolec
0,050" (1,27mm)
Status części
Ostatnio kupiono
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
5,1mm, 6mm
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
200V~
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, telekomunikacja
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)