A3C-20DA-2DSC jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 1 069
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 12
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
20 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A3C-20DA-2DSC
Numer produktu DigiKey
H1870-ND
Producent
Numer produktu producenta
A3C-20DA-2DSC
Opis
CONN RCPT 20POS 0.079 GOLD PCB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
A3C-20DA-2DSC Modele
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Prod.
Kolor izolacji
Czarne
Seria
Wysokość izolacji
0,165" (4,20mm)
Opakowanie
Rurka
Długość styku - bolec
0,079" (2,00mm)
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
5,1mm, 6mm
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
200V~
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, telekomunikacja
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)