A3A-16DA-2SV jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 77
Arkusz danych
Similar
3M
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
3M
W magazynie: 0
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
Samtec Inc.
Samtec Inc.
16 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A3A-16DA-2SV
Numer produktu DigiKey
H1844-ND
Producent
Numer produktu producenta
A3A-16DA-2SV
Opis
CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Prod.
Kolor izolacji
Brązowe
Seria
Wysokość izolacji
0,165" (4,20mm)
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wysokości stosu z matami
5,1mm, 6mm
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Funkcje
Prowadnica płytki
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
200V~
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, telekomunikacja
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polisiarczek fenylenu (PPS)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)