A3-28DA-2SV(71) nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 14
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
W magazynie: 489
28 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A3-28DA-2SV(71)
Numer produktu DigiKey
H10969-ND
Producent
Numer produktu producenta
A3-28DA-2SV(71)
Opis
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
A3-28DA-2SV(71) Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Prod.
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Seria
Kolor izolacji
Brązowe
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,165" (4,20mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
5,1mm, 6mm
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
200V~
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, telekomunikacja
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polisiarczek fenylenu (PPS)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)