A3-14DA-2SV(71)
Numer produktu DigiKey
H10965-ND
Producent
Numer produktu producenta
A3-14DA-2SV(71)
Opis
CONN RCPT 14POS 0.079 GOLD SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A3-14DA-2SV(71) Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Prod.
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Seria
Kolor izolacji
Brązowe
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,165" (4,20mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
5,1mm, 6mm
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
200V~
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, telekomunikacja
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polisiarczek fenylenu (PPS)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)