URD24D24-10W
Numer produktu DigiKey
3986-URD24D24-10W-ND
Producent
Numer produktu producenta
URD24D24-10W
Opis
DC DC CONVERTER +/-24V 10W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 24V -24V 205mA, 205mA 18V - 72V Wejście
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 2
-24V
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
205mA, 205mA
Seria
Moc (W)
10 W
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - izolacji
3 kV
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przemysł
Typ
Moduł izolowany
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba wyjść
2
Sprawność
80 - 88%
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
72V
Obudowa / skrzynia
Moduł 5-DIP
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,41" (50,8mm x 25,4mm x 10,5mm) (dł. x szer. x wys.)