3986-WRD48S05-25WH2
Numer produktu DigiKey
3986-3986-WRD48S05-25WH2-ND
Producent
Numer produktu producenta
3986-WRD48S05-25WH2
Opis
DC DC Power Converter 5V 25W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 5A 18V - 36V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Prod.
Moc (W)
25 W
Opakowanie
Futerał
Napięcie - izolacji
1500 V
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przemysł
Typ
Moduł izolowany
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba wyjść
1
Sprawność
84%
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 11-DIP
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,50" (50,8mm x 25,4mm x 12,6mm) (dł. x szer. x wys.)