M83-LMT1M2N54-0000-000
Numer produktu DigiKey
M83-LMT1M2N54-0000-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M83-LMT1M2N54-0000-000
Opis
CONN HEADER VERT 54POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 54 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M83-LMT1M2N54-0000-000 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Gwintowane
Prod.
Długość styku - bolec
0,126" (3,20mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,240" (6,10mm)
Opakowanie
Taca
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Liczba pozycji
Funkcje
Żłobek kluczujący, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy, osprzęt montażowy
Liczba rzędów
3
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
2,2A na styk
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
120V
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
10,65mm, 12,85mm