M83-LML3M1N60-0000-000
Numer produktu DigiKey
952-1051-ND
Producent
Numer produktu producenta
M83-LML3M1N60-0000-000
Opis
CONN HEADER R/A 60POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 60 pozycja 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
M83-LML3M1N60-0000-000 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Gwintowane
Prod.
Długość styku - bolec
0,138" (3,50mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,303" (7,70mm)
Opakowanie
Taca
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Liczba pozycji
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy
Liczba rzędów
3
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
2,2A na styk
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
800V